Tu jesteś:

Colliers International powołuje nowego dyrektora ds. operacyjnych na region EMEA

Colliers International powołał Martina Lubienieckiego na stanowisko Dyrektora ds. Operacyjnych na region EMEA obejmujący Europę, Afrykę oraz kraje Bliskiego Wschodu.

Martin Lubieniecki posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży nieruchomości. Do zespołu Colliers International przechodzi z agencji CB Richard Ellis, w której od roku 2001 pełnił funkcję Dyrektora ds. Operacyjnych na region EMEA. Wcześniej zajmował stanowiska kierownicze wyższego szczebla w firmach Hilton Group oraz Sears Group.

Pełniąc funkcję COO na region EMEA, Martin będzie współpracował z partnerami i szefami oddziałów Colliers International w zakresie zapewnienia efektywności usług dla klienta wewnętrznego, rozwoju platformy w regionie, zarządzania ryzykiem i realizacji firmowych strategii globalnych i regionalnych.

– Z przyjemnością witamy Martina Lubienieckiego w Colliers International jako Dyrektora ds. Operacyjnych na region EMEA. Martin ma imponujące osiągnięcia na polu nieruchomości komercyjnych w EMEA i jestem przekonany, że będzie on mieć rzeczywisty wpływ na rozwój i sukces Colliers w tym regionie – mówi Chris McLernon, Prezes Colliers International EMEA.

Martin będzie prowadził działania z biura Colliers International w Londynie.

Źródło: Colliers International

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×