Tu jesteś:

Centrum Handlowe Kowale gotowe jesienią 2012 roku

Centrum Handlowe Kowale

Centrum Handlowe Kowale powstanie przy ulicy Staropolskiej w pobliżu obwodnicy trójmiejskiej S6 oraz bezpośrednio przy drodze nr 221. Wyłącznym brokerem inwestycji jest firma AXI IMMO, która pozyskał w ostatnim czasie kluczowego, wielkopowierzchniowego najemcę hipermarket Tesco, który zajmie 1200 mkw.

Centrum zlokalizowane będzie w sąsiedztwie dzielnic zamieszkałych przez około 40 000 mieszkańców, w dynamicznie rozwijającej się części Trójmiasta. Obecnie na tym terenie brakuje alternatywy dokonywania zakupów w jednym miejscu.

- Przy doborze portfolio najemców Centrum Handlowego Kowale kierujemy się oczekiwaniami i potrzebami potencjalnych klientów obiektu. Jednocześnie brak szerokiej oferty handlowej w bezpośredniej okolicy sprawia, że obiekt posiada duży potencjał sprzedażowy. Jest to czynnik kluczowy, który decyduje o atrakcyjności oferty dla najemców powiedziała, Renata Osiecka, Dyrektor Zarządzający, AXI IMMO.

Centrum Kowale będzie dwupiętrowym, nowoczesnym centrum handlowym, oferującym kilkadziesiąt lokali usługowych. Powierzchnia handlowa wynosi 4700 mkw. a wraz z budynkiem biurowym, z którym centrum tworzyć będzie jedną całość 6 000 mkw. Do dyspozycji Klientów zostanie oddanych do użytku 160 miejsc parkingowych gwarantując komfortowe dokonywanie zakupów. Otwarcie obiektu planowane jest na jesień 2012 roku. Inwestorem obiektu jest spółka Impress z Warszawy.

 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×