Tu jesteś:

Centrum Haffnera pod opieką Colliers International

Centrum Haffnera w Sopocie

Colliers International firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, objęła w zarządzanie Centrum Haffnera w Sopocie. Budynek mieści się w pobliżu sopockiego molo, vis-à-vis Domu Zdrojowego, przy ul. Bohaterów Monte Casino i placu Przyjaciół Sopotu. 

Centrum Haffnera składa się z kilku kondygnacji naziemnych (trzech w skrzydle zachodnim i czterech we wschodnim) oraz podziemnego parkingu. W budynku powstałym w 2009 roku w ramach projektu przebudowy centrum Sopotu mieszą się lokale restauracyjne, Empik, muzeum figur woskowych oraz Multikino. W 2017 r. przeszedł remont elewacji, a w lipcu zmienił właściciela – został przejęty przez spółkę EuroEast 2 B.V., w którego imieniu w Polsce występuje Greenstone. Obecnie opracowywane są dalsze strategie rozwoju obiektu, które mają zwiększyć jego atrakcyjność dla odwiedzających i najemców.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×