Tu jesteś:

Centrum Cracovia Outlet powstanie w ramach parku handlowego

Cracovia Outlet 

KG Group tworzy koncepcję handlową, w której duże znaczenie ma pojęcie wydajności. Deweloper chce zagwarantować możliwie najkorzystniejszy miks oferty, dlatego zdecydował się na realizację kompleksu typu mixed-use wraz z centrum outletowym.

Na rozległym terenie jednej z ostatnich wielkopowierzchniowych działek handlowych w Krakowie deweloper chce zagwarantować możliwie najkorzystniejszy miks oferty. Dlatego zdecydował się na realizację kompleksu typu mixed-use (60 000 mkw.). Zgodnie z tą koncepcją centrum Cracovia Outlet (21 000 mkw.) będzie korzystać z efektu synergii, uzyskiwanego przez połączenie parku handlowego Atut, największego w Krakowie centrum wyposażenia wnętrz, salonu meblowego i centrum wyprzedażowego. Dzięki temu w jednym miejscu można będzie zrobić zakupy z wielu różnych kategorii. 

Cracovia Outlet to park handlowy powstający w krakowskiej dzielnicy Czyżyny. Położenie nieopodal autostrady A4 i drogi ekspresowej S7 sprawia, że zakupy będą mogły tu robić także osoby spoza aglomeracji krakowskiej. Na klientów czekać będzie około 2000 miejsc parkingowych. Otwarcie centrum Cracovia Outlet wraz z całym kompleksem handlowym zaplanowano na drugą połowę 2020 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×