Tu jesteś:

Centrum Bratysławska w Łodzi otwarte

1 grudnia br. ruszyło nowo wybudowane Centrum Bratysławska u zbiegu ul. Wróblewskiego i ul. Bratysławskiej w Łodzi . Jako pierwsze otwarte zostały : piekarnia Oskroba i salon jubilerski.  W  przyszłym tygodniu  działalność rozpoczną- market spożywczy i drogeria Rossmann - podał Express Ilustrowany.

Parterowy budynek centrum , który został wybudowany na planie trójkąta  ma 1000 mkw. powierzchni. Jest w nim miejsce na osiem lokali. Każdy z nich ma oddzielne wejście oraz dużą, szklaną witrynę. Cztery, o powierzchni 47, 55, 82 i 107 mkw., są nadal wolne.

- Być może lokale zostaną zajęte przez sklep z ubraniami, sklep mięsno-wędliniarski, bank lub pizzerię, z którymi właśnie prowadzimy rozmowy - mówi Małgorzata Czyż, przedstawicielka inwestora.

Elewacja gmachu jest częściowo szklana, a częściowo - pokryta różnymi materiałami w kolorze czerwonym i szarym. Wokół budynku jest parking na 25 miejsc.

Źródło: Ekspres Ilustrowany

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×