Tu jesteś:

Centrum Biurowe Francuska z nowym najemcą

Centrum Biurowe Francuska w Katowicach

Globe Trade Centre S.A. (GTC S.A.) zawarła z Bankiem Millennium S.A. umowę najmu powierzchni w Centrum Biurowym Francuska w Katowicach.

Bank Millennium jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem oferującym swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, indywidualnych doradców oraz bankowość elektroniczną. W Centrum Biurowym Francuska w Katowicach zajmie łącznie 800 mkw, z czego 700 mkw to powierzchnia biurowa. Na pozostałych 100 mkw, w części handlowo-usługowej zostanie otwarta placówka banku. Najemca wprowadzi się w maju tego roku.

Wśród firm, które działają już w Centrum Biurowym Francuska są m.in. Philips Lighting Polska, Berlitz Polska oraz Nordea Bank Polska. GTC prowadzi obecnie negocjacje z kolejnymi podmiotami zainteresowanymi wynajmem.

Centrum Biurowe Francuska powstało w śródmieściu Katowic, przy ul. Francuskiej 34. W pierwszym z budynków kompleksu, ukończonym w II kw. 2010 roku, znajduje się blisko 11 000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji GTC znajdują się siedziby wielu kluczowych instytucji (m.in. władz samorządowych i Sądu Okręgowego) oraz renomowanych firm polskich i międzynarodowych.

Wnętrza Centrum Biurowego Francuska zapewniają najemcom możliwość elastycznej aranżacji i efektywnego zagospodarowania powierzchni np. pod działalność typu back-office, badawczą czy laboratoryjną. Kompleks oferuje firmom możliwość rozwoju w ramach jednego parku biurowego, co w Katowicach jest nadal rzadko spotykanym rozwiązaniem.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×