Tu jesteś:

Carrefour ma pozwolenie na budowę retail parku w Sochaczewie

Carrefour Polska  - będąc obecnie właścicielem działki zlokalizowanej przy sochaczewskiej obwodnicy, otrzymał ostateczne pozwolenie na budowę obiektu Sonata Park. Nowy retail park powstanie obok istniejącego hipermarketu Carrefour przy ul. Warszawskiej w Sochaczewie.

Sonata Park  to  6 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajdą się sklepy z sektora odzieżowego, kosmetycznego oraz RTV i AGD. Dodatkowo do dyspozycji  klientów będzie parking zewnętrzny na 400 miejsc postojowych. Otwarcie obiektu planowane jest na 2014 rok. 

- Rozbudowa ta znacząco podniesie nie tylko atrakcyjność  istniejącego obiektu, ale również dostarczy klientom nową ofertę handlową, nieobecną dotychczas w Sochaczewie.- komentuje Ewa Karska Dyrektor Działu Centrów Handlowych w Carrefour Polska. 

Carrefour Polska planuje dalszy rozwój posiadanych centrów handlowych, zarówno pod względem ich modernizacji, rozbudowy oraz częściowej lub całkowitej rekomercjalizacji. W obecnej chwili w portfelu Grupy znajduje się ponad kilkadziesiąt centrów handlowych zlokalizowanych głównie w dużych i średnich miastach.

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za proces komercjalizacji Sonata Park  została agencja Colliers International.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×