Tu jesteś:

CH w Tarnowskich Górach: przebudowa obiektu rozpocznie się pod koniec II kw. 2013

CH w Tarnowskich Górach

Centrum będzie posiadało 23.000 mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej i powstanie na terenie obecnego centrum handlu hurtowego Gwarek przy ul. Zagórskiej. Docelowo zaplanowano około 75 lokali handlowych.

Obszar oddziaływania centrum to ponad 200.000 osób. Będzie to pierwsze tego typu centrum w Tarnowskich Górach. Inwestor podpisał już umowę z operatorem supermarketu, firmą MarcPol, która zajmie powierzchnie 3.000 m kw.

Architektem odpowiedzialnym za koncepcję centrum jest vsf-creative sp. z.o.o. Planowana przebudowa obiektu rozpocznie się w końcu drugiego kwartału 2013.

Magdalena Frątczak, dyrektor działu powierzchni handlowych w CBRE powiedziała: ‘Cieszymy się, że zostaliśmy wybrani agentem tego nowoczesnego centrum handlowego. Wierzymy, że inwestor odda do dyspozycji mieszkańców Tarnowskich Gór nowoczesną, przyjazną galerię, w której będą oni mogli dokonać zakupów, ale także odpocząć i spotkać się z przyjaciółmi. Centrum posiada bardzo dobrą lokalizację, o długiej tradycji handlowej, co z pewnością będzie dodatkowym atutem przemawiającym za odwiedzeniem tego miejsca.’

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za marketing i komercjalizację centrum handlowego w Tarnowskich Górach została firma CBRE.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×