Tu jesteś:

CH Wzgórze: trwają prace przy przebudowie układu drogowego wokół obiektu

CH Wzgórze, Gdynia

Budowa Centrum Handlowego Wzgórze rozpoczęła się w październiku ub. roku. Jego otwarcie planowane jest na trzeci kwartał 2013 roku. Obecnie trwa przebudowa parkingu i układu drogowego wokół Wzgórza. Zakończono już prace nad przebudową wejść w istniejącej części centrum zgodnie z jego nową linią architektoniczną.

W ostatnim czasie powiększa się również oferta modowa Centrum Handlowego Wzgórze w Gdyni. Do grona najemców dołączył salon H&M. Sklep będzie miał powierzchnię ponad 1700 mkw. Salony odzieżowe H&M, C&A oraz sklepy marek, należących do Inditex i LPP, będą największymi najemcami modowej części CH Wzgórze.

CH Wzgórze będzie miało powierzchnię 70 000 mkw. GLA. Znajdzie się tam 270 sklepów. Grupę głównych najemców będą reprezentować m.in.: Real, Kino Helios, Alshaya, NewYorker, Tally Weijl, Superpharm, Smyk, Empik, Sephora, Douglas, Drogeria Natura, Rossman, Duka, Kruk, Yes, Apart.  Rozbudowywany obiekt jest obecnie wynajęty już w 70 proc., a większość pozostałej powierzchni jest już zarezerwowana.

Mayland Real Estate jest deweloperem powierzchni handlowych w Polsce. Spółka istnieje od 2006 roku. Oddała do użytku trzy nowoczesne centra handlowe: CH Karolinka w Opolu, CH Pogoria w Dąbrowie Górniczej oraz pierwszą część CH Jantar w Słupsku. Mayland planuje budowę centrów handlowych o łącznej powierzchni ok. 330 tys. mkw GLA.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×