Tu jesteś:

CH Forum Gliwice otrzymało 3 nominacje w prestiżowym konkursie

CH Forum Gliwice

Podobnie jak w roku ubiegłym, gliwickie CH Forum otrzymało najwięcej - spośród polskich obiektów - nominacji do finału konkursu Solal Marketing Awards.

Konkurs organizuje Międzynarodowa Rada Centrów Handlowych (International Council of Shopping Centers). Jego celem jest wyłonienie najlepszych, zdaniem międzynaro­dowego jury, projektów reklamowo-marketingowych zrealizowanych w centrach handlowych Europy i Afryki Południowej. Jury ocenia nie tylko pomysłowość kampanii, lecz przede wszyst­kim ich korzystny wpływ na frekwencję i obroty w centrach.

- Już sama kwalifikacja do finału, w dodatku wszystkich zgłoszonych przez nas projektów, to duże wyróżnienie i wyraz uznania ze strony tak profesjonalnego jury. Traktujemy to także jako potwierdzenie, że organizowane przez nas akcje promocyjne są przemyślane, efektywne i mają wysoki europejski poziom - komentuje Agnieszka Mielcarz, dyrektor zarządzająca CH Forum, JLL.

Rozstrzygnięcie konkursu wraz z rozdaniem nagród odbędzie się 15 maja w Amsterdamie, podczas Europejskiej Konferencji Marketingowej ICSC.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×