Tu jesteś:

CEDET znów otwarty

CEDET

Spółka IMMOBEL Poland zakończyła rewitalizację i rozbudowę legendarnego CEDET-u, zlokalizowanego w samym sercu Warszawy przy ul. Kruczej 50.

Zgodnie z zamysłem inwestora, zbudowany w latach 50-tych XX wieku Centralny Dom Towarowy odzyskał swój pierwotny charakter. Całkowity koszt inwestycji wyniósł ponad 400 mln EUR. Prace, które rozpoczęły się na początku 2015 r., objęły także remont chodników przylegających do budynku, wymianę oświetlenia ulic oraz odświeżenie fasad sąsiednich kamienic. CEDET jest już prawie w całości skomercjalizowany – pierwsi najemcy wprowadzą się do budynku jeszcze w tym miesiącu.

Immobel Poland – spółka córka firmy Immobel Group, po 3 latach prac oddała do użytku zrewitalizowany budynek CEDET-u. Wyłącznym agentem ds. komercjalizacji inwestycji jest firma doradcza JLL.

W zrewitalizowanym budynku CEDET-u oczywiście nie zabraknie Smyka, wracającego do pierwotnej siedziby ze swoim flagowym salonem, który na dwóch poziomach zajmie ponad 1400 mkw. W budynku swój lokal otworzy także sieć drogerii Rossmann (800 mkw.), Apteka Europejska (140 mkw.) oraz sieć T-Mobile (70 mkw). O swoją kondycję mieszkańcy Warszawy będą mogli zadbać w klubie fitness popularnej sieci Zdrofit (850 mkw.), a tuż obok będą się mogli napić kawy w nowej kawiarni Costa Coffee, która zajmie ponad 150 mkw. Do CEDET-u wróci również supermarket z wejściem od strony skrzyżowania ul. Brackiej z Al. Jerozolimskimi. Zajmie on ponad 1400 mkw. na poziomie -1 i blisko 200 mkw. na parterze.

W nowej części biurowej CEDET-u, swoją pierwszą w Centralnej Europie kreatywną przestrzeń do pracy wspólnej otworzy firma WeWork. Małe i duże firmy będą miały tutaj do swojej dyspozycji ponad 4000 mkw. przestrzeni zlokalizowanej na dwóch poziomach oraz wewnętrzne patio zajmujące ponad 270 mkw. Do nowej części CEDET-u przeniesie swoje biuro również firma IMMOBEL Poland, która zajmie ponad 500 mkw. na czwartym piętrze budynku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×