Tu jesteś:

CBRE zarządcą Placu Vogla

Plac Vogla

Do portfolio nieruchomości zarządzanych przez dział Asset Services CBRE, dołączyło centrum handlowe Plac Vogla, zlokalizowane na warszawskim Wilanowie. Jest to siódmy obiekt przejęty w zarządzanie przez firmę CBRE w 2015 roku.

Plac Vogla zrealizowany został w kameralnym formacie lokalnego ośrodka handlu i usług, o ulicznym charakterze oraz parterowej zabudowie, oferujący łącznie 5,2 tys. mkw. powierzchni handlowo - usługowej. Obok obiektu zaaranżowano plac zabaw dla dzieci. Do dyspozycji klientów Placu Vogla jest parking na ponad 160 aut. Obiekt jest także przystosowany dla rowerzystów. Deweloperem i inwestorem projektu jest firma Ghelamco.

Do najemców Placu Vogla należą Delikatesy Alma, sklep wielobranżowy Pepco, drogeria Rossmann, Cosmedica, salon optyczny Optyk Tondryk, biuro podróży Active Travel, salon fryzjerski Lok&Roll, pralnia ekologiczna Lemon Fresh, sklep mięsny Wierzejki oraz Owoce i Warzywa Świata.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×