Tu jesteś:

CBRE i Colliers zajmą się wynajmem powierzchni CH Siódemka

CH Siódemka w Elblągu - wizualizacja wnętrza.

Bridgehouse Developments, spółka właścicielska regionalnego centrum handlowego Siódemka w Elblągu, wybrała CBRE i Colliers International na agentów odpowiedzialnych za wynajem powierzchni w centrum.

Siódemka to regionalne centrum handlowe w Elblągu, którego łączna powierzchnia najmu wyniesie ok. 67 000 mkw. Inwestycja będzie składała się z dwóch głównych części: w pełni zabudowanej parterowej galerii handlowej (40 000 mkw.) z hipermarketem, oraz parku handlowego ( 27 000 mkw.), w którym kluczowym elementem będzie market budowlany.

CBRE odpowiedzialny będzie za wynajem powierzchni w galerii handlowej, która pomieści ok. 110 sklepów dla dużych, średnich i małych najemców, natomiast Colliers International zajmie się procesem wynajmu parku handlowego, w którym powstanie 15 sklepów wielkopowierzchniowych oferujących artykuły budowlane, wykończeniowe i wyposażenia wnętrz, meble, artykuły gospodarstwa domowego, a także sprzęt sportowy i rekreacyjny. Obiekt będzie obsługiwany przez naziemny parking na 1800 miejsc.

- Szczegółowe badania rynku i potencjału samego projektu potwierdziły, że istnieje duży popyt ze strony regionalnych, krajowych i międzynarodowych detalistów na lokale w centrum handlowym, które ma powstać w Elblągu. Wszyscy dostrzegają, że w Elblągu istnieje luka handlowa, którą Siódemka będzie w stanie wypełnić - powiedział Torsten Hartmann, Dyrektor Bridgehouse Capital, firmy doradzającej Bridgehouse Developments.

Nowy inwestor planuje rozpoczęcie budowy w pierwszej połowie 2012 r.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×