Tu jesteś:

CBRE będzie zarządzać centrum handlowym Alfa Centrum w Olsztynie

Alfa Centrum, Olsztyn

Firma CBRE została wybrana na zarządcę centrum handlowego Alfa Centrum w Olsztynie. Właścicielem centrum jest brytyjski fundusz Rockspring Property Investment Managers.

Alfa Centrum to największa galeria handlowa w Olsztynie i w całym województwie warmińsko-mazurskim. Galeria usytuowana jest w centrum Olsztyna przy alei Piłsudskiego 16 i zajmuje łączną powierzchnię około 46.000 mkw., w tym ok. 25.000 mkw. powierzchni handlowej i 1.020 mkw powierzchni biurowej. Galeria posiada 5 kondygnacji, w tym 2 poziomy parkingu podziemnego na ponad 700 samochodów i jeden poziom przeznaczony na sale kinowe multipleksu, którego operatorem jest Helios. Głównymi najemcami Alfa Centrum są to m.in. H&M, New Yorker, Rossmann, Douglas, Empik, Nike, Adidas, Puma, Pierre Cardin, House, Ecco, CCC, Solar, Reserved, Big Star, Apart, Home&You.

CBRE będzie zarządzała powierzchnią handlową i biurową Alfa Centrum. CBRE Property Management zarządza nieruchomościami komercyjnymi w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej o łącznej powierzchni ok. 850.000 mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×