Tu jesteś:

CB Richard Ellis wyłącznym agentem projektu Konstruktorska Business Center

Konstruktorska Business Center. Warszawa.

CB Richard Ellis - firma zajmująca się nieruchomościami komercyjnymi, została wybrana przez HB Reavis Group wyłącznym agentem nowego warszawskiego projektu – Konstruktorska Business Center (KBC).

Budynek Konstruktorska Business Center, którego budowa właśnie się rozpoczęła, został zaprojektowany przez uznaną pracownię architektoniczną Epstein. Będzie oferował 48.000 mkw. powierzchni biurowych i handlowych klasy A, a oddanie do użytku zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2013 roku.

KBC jest zlokalizowany na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Konstruktorskiej, w sąsiedztwie Galerii Mokotów. Budynek został zaprojektowany ze szczególnym naciskiem na dbałość o środowisko naturalne i jest w trakcie uzyskiwania certyfikacji BREEAM. Mając na uwadze bezpieczeństwo przyszłych najemców budynek wyposażony będzie w nowoczesne systemy bezpieczeństwa m.in. tryskacze.

Projekt będzie posiadał 7 pięter, wraz z dwoma kondygnacjami podziemnymi i zaoferuje łącznie 1.070 miejsc parkingowych. W biurowcu zostały zaprojektowane udogodnienia dla najemców – restauracja, kawiarnia, catering dla firm, bank, kiosk oraz siłownia. Projekt przewiduje także wewnętrzne dziedzińce z naturalną roślinnością i wydzielonymi terenami do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×