Tu jesteś:

CB Richard Ellis i Arkońska Business Park

Arkońska Business Park Gdańsk

Torus Sp. z o.o. , firma deweloperska z siedzibą w Gdańsku, ogłosiła wybór CB Richard Ellis na wiodącego agenta Arkońska Business Park zlokalizowanego w Trójmieście.

W skład Arkońska Business Park wchodzi 5 budynków biurowych klasy A o łącznej powierzchni 29.900 mkw. Pierwsza faza została oddana do użytku w 2008 roku i oferuje 11.250 mkw. wysokiej klasy biur, których najemcami są prestiżowe firmy takie jak Bank BPH, First Data, IBM, Deloitte, BZ WBK, Schneider Electric oraz Mercor. Druga faza Arkońska Business Park została ukończona na przełomie 2009 i 2010 roku oferując 18.650 mkw. powierzchni biurowej, której 50% zostało już wynajęte Agencji Rozwoju Pomorza, Grupie Implix, PZU S.A., Synopsys Poland, PLAY, Xelion Doradcy Finansowi oraz La Cantina.

Kompleks Arkońska Business Park (ABP), zapewniający nowoczesne rozwiązania techniczne i funkcjonalne, mieści się przy ulicy Arkońskiej, w północnej części Gdańska. Dynamicznie rozwijający się rejon uznawany jest za centrum Trójmiasta ze względu na bliskość Sopotu oraz Gdyni. Ze względu na swoją lokalizację, okolica urasta również do rangi centrum biznesowego.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×