Tu jesteś:

C&W zarządcą Galerii Orkana w Lublinie

Od sierpnia br. międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield jest nowym zarządcą Galerii Orkana w Lublinie. Właścicielem obiektu jest CPI Property Group.

Galeria Orkana to dwupoziomowe centrum handlowe zlokalizowane w Lublinie u zbiegu ulic Władysława Orkana i Zwycięskiej. Na powierzchni 17 tys. m kw. znajduje się około 50 sklepów i punktów usługowo-gastronomicznych renomowanych marek: Reserved, Orsay, W. Kruk, Vistula, Sinsay, Jysk, CCC, Rossmann oraz pierwsza w województwie lubelskim Cukiernia Sowa. Klienci mogą skorzystać z 220 miejsc na parkingu podziemnym i naziemnym. Obiekt powstał w 2006 roku, a od sierpnia br. zarządza nim międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

CPI Property Group należy do najważniejszych firm zarządzających nieruchomościami w Europie Środkowo-Wschodniej i Niemczech. CPI koncentruje się na długoterminowych inwestycjach, wynajmie nieruchomości i zarządzaniu aktywami. Grupa utrzymuje zdywersyfikowany portfel nieruchomości o wartości ponad 4 mld euro, obejmujący szeroki zakres nieruchomości położonych w Niemczech, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, w Polsce i Rumunii. CPI Property Group to największy właściciel powierzchni handlowych w Czechach (ponad 633 tys. m kw.), który stawia na rozwój średniej wielkości sklepów, parków handlowych i supermarketów, ponadto zarządza obiektami biurowymi oraz hotelami.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×