Tu jesteś:

C&W komercjalizuje galerię Felicity

Firma Cushman & Wakefield będzie odpowiedzialna za proces doboru najemców oraz negocjacje umów najmu w galerii handlowej Felicity w Lublinie.

Centrum Handlowe Felicity, największy tego typu projekt w Lublinie, powstanie we wschodniej części miasta, przy jego głównej arterii komunikacyjnej (blisko Al. Witosa i ul. Grygorowej). Galeria oferuje powierzchnie handlowo-usługowe, powierzchnie rozrywkowo-wypoczynkowe oraz parking na blisko 3 000 miejsc. Otwarcie obiektu planowane jest na I połowę 2013 roku.

Obiekt obejmuje swym zasięgiem ok. 470 000 potencjalnych gości galerii. Dogodny dojazd dla mieszkańców Lublina oraz osób z okolicznych miejscowości zapewni dobra komunikacja z systemem dróg regionalnych i krajowych, a także dostęp do 8 linii autobusowych.

Firma Cushman & Wakefield została wybrana na wyłącznego agenta przy komercjalizacji centrum przez firmę Atrium European Real Estate Limited będącej właścicielem, zarządcą i deweloperem 160 obiektów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej, o łącznej wartości rynkowej przekraczającej 2 mld euro.

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×