Tu jesteś:

Budowa Parku Biznesu Teofilów wkracza w końcowy etap

Budowa Parku Biznesu Teofilów. Łódź.

Jedna z największych inwestycji biurowych w 2011 roku w Łodzi – Park Biznesu Teofilów – wchodzi w ostatni etap wykończeniowy. Pierwszy budynek z docelowych czterech będzie gotowy do użytku na początku drugiej połowy 2011 roku.

W tej chwili kończone są prace związane ze szkleniem ślusarki aluminiowo - szklanej. Na kondygnacjach powtarzalnych trwają zaawansowane prace wykończeniowe. Zamontowany już został system klimatyzacji oparty na belkach chłodzących. Ta nowoczesna technologia wentylacji i chłodzenia powietrza nie wymaga maskowania pod sufitami podwieszanymi, dzięki czemu w powierzchniach biurowych osiągnięto ponadprzeciętną wysokość 3,2 m. Zainstalowano już także okablowanie pod podnoszonymi podłogami oraz ułatwiające dostęp do wszelkich łącz floorboksy.

Również na parterze i antresoli rozpoczęto wykończenia pomieszczeń. Obecnie trwają prace dekarskie. Trwa także malowanie i zakładanie osprzętu w garażu, który docelowo pomieści 126 samochodów. Na początek maja planowane jest rozpoczęcie prac związanych z otoczeniem zewnętrznym biurowca m.in. drogami i oświetleniem.

Park Biznesu Teofilów to nowoczesna inwestycja biurowa w Łodzi oferująca powierzchnie najmu dedykowane dla sektora BPO oraz usług. Docelowo kompleks będzie się składał z czterech 9-kondygnacyjnych budynków klasy B+, oferujących najemcom łączną powierzchnię około 40 000 mkw.

Pierwszy etap budowy zakłada oddanie do użytku budynku C. Planowane zakończenie budowy nastąpi w II kwartale 2011 roku. Powierzchnia całkowita budynku wynosi ponad 15 000 mkw., z czego prawie 5 000 mkw. to część podziemna, a 10 000 mkw. część naziemna. Budynek C oferuje najemcom ponad 8 000 mkw. powierzchni biurowej pod wynajem, usytuowanej na 8 kondygnacjach oraz ponad 500 mkw. powierzchni handlowo-usługowej znajdującej się na parterze.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×