Tu jesteś:

Budowa Factory Warszawa Annopol: zrealizowano 90 proc. prac ziemnych i fundamentowych

Factory Warszawa Annopol.

Na placu budowy centrum outlet Factory Warszawa Annopol kończone są roboty ziemne i fundamentowe. Stan zaawansowania tych prac wynosi 90 proc. Pierwsze w prawobrzeżnej Warszawie centrum wyprzedażowe, zostanie otwarte na początku 2013 roku.

Trwające od lutego 2012 prace budowlane, wkraczają w kolejną fazę. Zrealizowano już 90 proc. prac ziemnych i fundamentowych, co oznacza, że wkrótce rozpoczną się prace konstrukcyjne. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, w czerwcu rozpoczęto wykonanie płyty posadzkowej pod część handlową przyszłego centrum.
 
Zaawansowanie prac ziemnych pozwala na równoległy montaż betonowych i stalowych elementów budynku. Prace zrealizowane są w 50 proc. Zgodnie z zapewnieniami generalnego wykonawcy, w obiekcie gotowych jest już większość słupów konstrukcyjnych, kluczowych dla montażu m.in. dźwigarów nośnych dachu. Stanowią one główne wsparcie dla przyszłej konstrukcji zadaszenia, którego budowa zaplanowana jest na pierwsze tygodnie lipca.

Kolejny etap budowy zakłada wykonanie przyłącz sieci energetycznej i cieplnej. Planowo postępujące prace budowlane umożliwiły zakończenie realizacji przyłącz kanalizacyjnych, zarówno deszczowych jak i wodociągowych.

Najnowsza inwestycja Neinver Polska, będzie drugim i największym pod względem powierzchni sprzedażowej centrum outlet w Warszawie i regionie Mazowsza. Zlokalizowane w warszawskiej Białołęce, na działce pomiędzy ulicami Annopol, Toruńską i Białołęcką, centrum o powierzchni 19,7 tys. mkw. pomieści 120 sklepów popularnych marek, głównie odzieżowych. Do dyspozycji klientów zostanie oddany parking z miejscami dla 800 samochodów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×