Tu jesteś:

Budimex wykona Factory Warszawa Annopol

Factory Warszawa Annopol

5 września została podpisana umowa pomiędzy firmą Neinver Annopol z firmą budowlaną Budimex na wybudowanie Centrum Handlowego Factory Annopol. Wartość kontraktu 61,6 mln zł netto, czytamy  w komunikacie.

Termin zakończenia robót ustalono na 354 dni od daty rozpoczęcia robót. Factory Warszawa Annopol będzie największym centrum outlet w Warszawie i pierwszym na prawym brzegu Wisły. Łączna powierzchnia centrum wyniesie 19 700 mkw. i powstaną na niej 122 salony polskich i międzynarodowych marek. Outlet powstanie w dzielnicy Białołęka, na działce między ulicami Annopol, Toruńską i Białołęcką, 15 minut jazdy samochodem z centrum miasta. Wśród najemców nowego centrum znajdą się m.in. Bytom, Ecco, Kazar, Lee/ Wrangler, Levi’s, Nike, Reebok, Vero Moda, Wittchen czy Big Star. Otwarcie Factory Warszawa Annopol planowane jest na rok 2012.

Spółka Neinver jest inwestorem, deweloperem i zarządcą nieruchomości. Działalność firmy obejmuje komercjalizację, zarządzanie i marketing centrów outlet, centrów i parków handlowych, a także parków biurowych i magazynowych. Neinver działa na polskim rynku od 2000 roku. Firma wprowadziła do Polski koncepcję centrum outlet, otwierając w 2002 Factory Warszawa.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×