Tu jesteś:

Bricoman w Kowalach koło Gdańska

Bricoman

W piątek, 21 kwietnia 2017 r., sieć Bricoman otwiera dziewiąty w Polsce, i jednocześnie pierwszy w województwie pomorskim, sklep-skład budowlano-remontowy. Jest on zlokalizowany w Kowalach koło Gdańska, przy ulicy Kominkowej 21 – przy trasie szybkiego ruchu. Mieszkańcy Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolicznych miejscowości będą mieli łatwy dostęp do szerokiego i nowoczesnego asortymentu produktów, niezbędnych do budowy, remontu oraz wykończenia domu i mieszkania. Artykuły przeznaczone są nie tylko dla fachowców, ale również klientów indywidualnych. Oferta została przygotowana z myślą o mieszkańcach Trójmiasta i powstała w rezultacie spotkań i rozmów przedstawicieli Bricoman z potencjalnymi klientami z tego regionu. 

Nowy obiekt ma powierzchnię całkowitą 9,5 tys. mkw., co czyni go największym sklepem-składem sieci Bricoman w Polsce. Do dyspozycji klientów jest ponad 230 miejsc parkingowych, w tym także dla osób niepełnosprawnych. Bricoman w Kowalach został wyposażony w nowoczesne rozwiązania proekologiczne, m.in. w energooszczędne oświetlenie typu LED (również na parkingu i zewnętrznym placu materiałów budowlanych) czy systemy obniżające energochłonność budynku, w tym system odzysku energii cieplnej.

– Sukcesywnie realizujemy naszą strategię rozwoju, otwierając sklepy-składy pod szyldem Bricoman w największych miastach w Polsce. Aglomeracja trójmiejska to duży i dynamicznie rozwijający się region. Nieprzypadkowo właśnie tutaj otwieramy nasz największy obiekt, gdyż jesteśmy przekonani o sukcesie tej lokalizacji. Dla mieszkańców Pomorza przygotowaliśmy wyjątkowo szeroką ofertę, obejmującą produkty niedostępne w marketach budowlanych, oraz liczne usługi dodatkowe, wspierające proces zakupowy – podkreśla Arnaud Boule, Dyrektor Generalny Bricoman Polska.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×