Tu jesteś:

Brama Mazur ma operatora spożywczego

Projekt Bramy Mazur

MarcPol będzie operatorem spożywczym centrum handlowego Brama Mazur w Ełku. Galeria, której otwarcie zaplanowane jest w maju 2014 r., jest już skomercjalizowana w 70 proc.

Wśród najemców obiektu są już m.in. marki odzieżowe House, Cropp, H&M, Sinsay, Reserved i Mohito, salon sportowy Martes Sport oraz CCC, Orange i Smoking World. Tydzień temu ruszyła strona internetowa projektu, z której można dowiedzieć się, że oficjalne otwarcie Bramy Mazur jest zaplanowane na 28 maja 2014 r., natomiast w obiekcie 90 proc. powierzchni jest już zajęte.

Brama Mazur będzie dwupoziomową galerią handlową liczącą 16,25 tys. mkw. powierzchni najmu. Pomieści 70 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych oraz 4 sale kinowe i parking na 600 miejsc postojowych. Powstaje na prawie 2-hektarowej działce położonej przy skrzyżowaniu ul. Dąbrowskiego i Kościuszki w centrum Ełku, w sąsiedztwie  głównego dworca kolejowego. Zasięg lokalizacji centrum to ponad 85 tys. osób. Inwestorem jest firma Master Management Group, która obecnie zarządza łącznie ponad 300 tys. mkw. powierzchni handlowej. Generalnym wykonawcą obiektu jest Mostostal Warszawa, który - zgodnie z umową - na zrealizowanie zadania ma czas do końca marca 2014 r.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×