Tu jesteś:

Bonarka 4 Business już otwarta

Bonarka 4 Business.

16 czerwca br. Krakowie odbyło się oficjalne otwarcie projektu biurowego klasy A Bonarka 4 Business (B4B), którego inwestorami są TriGranit Development Corporation i IPR. Tym samym Kraków zyskał 15 692 m kw. nowoczesnej przestrzeni biurowej w dwóch niezależnych budynkach.

Do najemców należą m.im takie firmy jak - Alexander Mann Solutions, dostawca usług z zakresu procesów outsourcingu, która przeniosła swoją siedzibę do budynku A oraz Fitness Center Pure, który na 1 850 mkw. w budynku B uruchomił siłownię, salę ćwiczeń oraz basen. Powierzchnie w obu budynkach Bonarka 4 Business wynajęte są niemal w 100 proc. Proces komercjalizacji obiektu prowadziła firma Jones Lang LaSalle.

Docelowo projekt B4B to cztery wolnostojące budynki biurowe klasy A w oryginalnym układzie urbanistycznym. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne, technologiczne i funkcjonalne zastosowane w projekcie zapewniają pełną elastyczność w aranżacji wnętrz i znakomite środowisko pracy. B4B to 32 000 mkw. biur w obiektach o powierzchni od 7 650 do 8 650 kw. Obiekt jest zlokalizowany przy najważniejszych arteriach Krakowa i stacji kolejowej Bonarka. Projekt B4B powstał w krakowskim Biurze Architektonicznym Artur Jasiński i Wspólnicy.

TriGranit z siedzibą w Budapeszcie jest czwartą co do wielkości firmą deweloperską w Europie Środkowo-Wschodniej i działa na rynku nieruchomości od 1997 roku. Specjalizuje się w realizacji wielofunkcyjnych centrów miejskich oraz zarządzaniu obiektami wchodzącymi w ich skład.

Grupa IPR Jest grupą przedsiębiorstw developerskich działających na terenie Polski, Słowacji, Rosji, Niemiec, Cypru, wyspecjalizowanych w przekształcaniu terenów poprzemysłowych w nieruchomości nowej generacji.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×