Tu jesteś:

Blue City: ruszyła nowa strona internetowa

Warszawskie Centrum Handlowe Blue City uruchomiło nową, interaktywną witrynę on-line, na której prezentowane są najważniejsze informacje dotyczące galerii. Uruchomienie nowego serwisu jest jednym z etapów nowej strategii marketingowej realizowanej przez centrum.

Oprócz posegregowanego wykazu sklepów i zakładów usługowych, na stronie zawarte są informacje o kluczowych wydarzeniach odbywających się na terenie Blue City; znajduje się nowoczesna, trójwymiarowa mapa obiektu zawierająca szczegółowe rozmieszczenie sklepów, oraz możliwość zapisania się do bazy odbiorców mailingu.

Oficjalna premiera strony www.bluecity.pl miała miejsce w piątek, 9 kwietnia b.r. Niebawem, planowane są kolejne aktualizacje, dodające nowe funkcjonalności do witryny. Już teraz z poziomu strony można na przykład zostać fanem CH Blue City na Facebooku, czy poznać ofertę znajdującego się na terenie obiektu lunaparku Inca Play.

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×