Tu jesteś:

BREEAM-In-Use dla kolejnych dwóch obiektów Ceetrus Polska

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk i Centrum Handlowe Auchan Hetmańska w Białymstoku otrzymały prestiżowe certyfikaty branżowe BREEAM-In-Use z oceną bardzo dobrą w kategorii Asset Performance oraz Building Management.

Wśród obiektów zarządzanych przez Ceetrus Polska do tej pory certyfikat BREEAM-In-Use posiadały Galeria Bronowice w Krakowie i podwarszawska Galeria Łomianki. 20 grudnia 2018 roku certyfikaty otrzymały Centrum Handlowe Auchan Gdańsk oraz Centrum Handlowe Auchan Hetmańska, które mieści się w Białymstoku.

– To dla nas niezwykle ważne, że kolejne dwa centra handlowe w naszym portfolio zostały wyróżnione certyfikatem branżowym BREEAM-In-Use z tak wysoką oceną. Oba certyfikowane obiekty w minionych latach były rozbudowane i zmodernizowane tak, aby stały się nowoczesnymi budynkami, funkcjonującymi zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Zarządzając tymi budynkami, troszczymy się o to, żeby spełniały wymogi związane z ochroną otaczającego je środowiska i były przyjazne dla odwiedzających je klientów – mówi Małgorzata Rajkow-Krzywicka, dyrektor operacyjna Ceetrus Polska

Aby uzyskać tak wysoki wynik w procesie certyfikacji, Centra Handlowe Auchan musiały spełnić rygorystyczne kryteria związane, m.in. z efektywnym zarządzaniem i recyclingiem odpadów, efektywnością energetyczną, optymalizacją zużycia wody, a także energii świetlnej i emisją dwutlenku węgla. Pod uwagę wzięto również sposób zarządzania, komfort użytkowników obiektu, rozwiązania transportowe, użyte materiały, ekologię i zagospodarowanie terenów zielonych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×