Tu jesteś:

Atuty rozwijają się w Krakowie

Dwa nowe Centra Handlowe Atut w Krakowie na osiedlach Ruczaj oraz Złocień pojawią się na mapie Krakowa już w II połowie 2018 roku.

W listopadzie 2017 roku otwarty został obiekt Atut przy ul. Grażyny na osiedlu Prądnik Biały, kolejne centra codziennych zakupów, powstaną w rozwijających się dzielnicach mieszkaniowych Krakowa – na osiedlach Ruczaj, Złocień i Bielany. 

Zlokalizowany przy Osiedlu Piltza Atut Ruczaj obejmie swoim zasięgiem także pobliskie rejony zabudowań jednorodzinnych takich jak Skotniki, Kobierzyn czy Pychowice, łącznie 150 tysięcy osób w zasięgu zaledwie 10 minut jazdy samochodem. Obiekt dysponować będzie blisko 7 tys. mkw. powierzchni handlowej z 13 sklepami m.in. Lidl, Rossman, Pepco, apteka Ziko czy salon sieci Komfort.  

Tutejszy Atut na pow. 3 tys. mkw. GLA zgromadzi dla obiektu convenience marki spożywcze, modowe, drogeryjne, farmaceutyczne oraz usługowe. 

Centra Handlowe Atut Ruczaj oraz Atut Złocień pojawią się na mapie Krakowa już w II połowie 2018 roku. Centrum Atut Bielany zostanie otwarte w 2019 roku. 

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×