Tu jesteś:

Atrium Felicity: otwarcie w marcu 2014 r.

Atrium Felicity - wizualizacja

Centrum handlowe Atrium Felicity w Lublinie zostanie oficjalnie otwarte w marcu 2014 r. Budowa obiektu dobiega końca, pierwsi najemcy odebrali już swoje lokale – poinformował Kurier Lubelski.

Inwestor do tej pory unikał podawania precyzyjnej odpowiedzi na pytanie, kiedy w nowym centrum pojawią się pierwsi klienci. W komunikatach informował jedynie, że nastąpi to „na początku 2014 r.”.
Budowa Atrium Felicity ma się ku końcowi: trwają ostatnie prace związane z ocieplaniem ścian zewnętrznych i ukształtowaniem terenu. Wewnątrz kontynuowane są roboty instalacyjne i wykończeniowe. Inwestor poinformował, że pierwsi najemcy odebrali już swoje lokale.
Atrium Felicity będzie centrum regionalnym i pierwszym tak dużym w Lublinie. Na powierzchni najmu 75 tys. mkw. znajdzie się 120 sklepów i punktów usługowych. Inwestor ma podpisane umowy z operatorem spożywczym – siecią hipermarketów Auchan (20 tys. mkw.), marketem budowlano-dekoracyjnym Leroy Merlin (12,5 tys.mkw.) i salonem Media Saturn.

Źródło: Kurier Lubelski

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×