Tu jesteś:

Aquarius Business House we Wrocławiu

Aquarius Business House, Wrocław

Spółka Echo Investment uzyskała pozwolenie na budowę Aquarius Business House - biurowca klasy A zlokalizowanego w centrum Wrocławia u zbiegu ulic Swobodnej i Borowskiej.

Obiekt składa się z dwóch 7-kondygnacyjnych budynków. Powierzchnia biurowa całego obiektu to 25 000 mkw. Budynek realizowany jest w ścisłym centrum Wrocławia przy skrzyżowaniu ulic Swobodnej i Borowskiej. Sąsiedztwo inwestycji to: Stare Miasto, Teatr Polski, Filharmonia Wrocławska, centrum handlowe Arkady, hotele - m.in. Novotel, Polonia, Holiday Inn, a także liczne instytucje finansowe i urzędy. Lokalizacja zapewnia łatwy i szybki dojazd do lotniska, autostrady i głównych dróg wyjazdowych. Obiekt otacza rozwinięta sieć komunikacji miejskiej - w pobliżu znajduje się kilkanaście przystanków tramwajowych i autobusowych.

Powierzchnie biurowe zaprojektowano w układzie otwartego planu, co przy dużej dostępności światła naturalnego zapewni użytkownikom elastyczność aranżacji i duży komfort pracy. Biura - zgodnie z obowiązującymi, najwyższymi standardami - wyposażone będą w podniesione podłogi, podwieszane sufity i klimatyzację opartą o systemy czterorurowe.

W zespole biurowym Aquarius Business House zaplanowano szereg funkcji dodatkowych, jego użytkownicy będą mogli korzystać m.in. z przychodni medycznej, lunch baru, restauracji, kawiarni, saloniku prasowego, fitness clubu, a osoby dojeżdżające do pracy na rowerach z - przygotowanych specjalnie z myślą o nich - parkingu i szatni wyposażonej w prysznice.Obsługujące obiekt parkingi dla samochodów zaoferują łącznie 412 miejsc: 265 w parkingu kubaturowym, 97 w parkingu podziemnym oraz 50 na parkingu zewnętrznym.

Projekt jest realizowany w dwóch etapach. Pierwszy z nich rozpoczął się w maju 2011 roku i zakończy w październiku 2012 roku. Następnie – w listopadzie 2012 roku – rozpocznie się drugi etap, którego zakończenie zaplanowano na luty 2014 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×