Tu jesteś:

Antczak Developer zbuduje Galerię Królewską w Sandomierzu

Upper Finance Consulting Sp. z o.o. pozyskała finansowanie dla spółki Antczak Developer sp z o.o. na budowę Galerii Królewskiej w Sandomierzu w formie kredytu inwestycyjnego o wartości 24,22 mln zł oraz kredytu obrotowego w kwocie 3 mln zł.

Generalnym wykonawcą parku handlowego jest Firma Budowlana Antczak Marek sp z o.o. Obiekt o powierzchni całkowitej 7,7 tys m2 powstanie u zbiegu ulic Armii Krajowej i Słowackiego.

W miastach średniej wielkości tkwi ogromny potencjał inwestycyjny i nabywczy. Sandomierz jest jednym z tych, które stanowią centra usług także dla okolicznych miejscowości. To argument, który może mieć duże znaczenie przy negocjacjach z bankami. Rozwój miast i wzrost oczekiwań mieszkańców dotyczących podnoszenia komfortu życia coraz częściej będzie zachęcał deweloperów do lokowania swoich inwestycji poza dużymi aglomeracjami. Cieszymy się, że jako firma doradcza specjalizująca się w pozyskiwaniu finansowania uczestniczymy w tym procesie– mówi Iwona Załuska, Prezes Zarządu Upper Finance Consulting.

Galeria Królewska w Sandomierzu będzie największym w mieście, nowoczesnym dwukondygnacyjnym obiektem handlowo-usługowy z parkingiem na 155 miejsc na ostatniej kondygnacji budynku. Łączna powierzchnia najmu to blisko 6000 mkw.

Do głównych najemców Galerii Królewskiej będzie należał m.in. długo oczekiwany w mieście market spożywczy LIDL oraz największy w regionie market RTV AGD - Media Expert. Ofertę handlową Galerii Królewskiej uzupełnią m.in. salon z obuwiem, sklepy modowe, drogeria z apteką, sklep sportowy, punkty gastronomiczne, optyk, salonik prasowy, salony usługowe i inne. Kompleks handlowy w pakiecie oferowanych usług będzie posiadał również stację kontroli pojazdów i myjnię bezdotykową za stanowiskiem do odkurzania.

Główne atuty obiektu takie jak oferta znanych sieci handlowych, doskonała lokalizacja oraz nowoczesna architektura sprawią, że będzie to główne miejsce zakupowe dla mieszkańców Sandomierza i okolic. Firma odpowiedzialna za komercjalizację to spółka Adept Investment z Warszawy.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×