Tu jesteś:

Amsterdam The Style Outlets w portfolio Neptun

Amsterdam The Style Outlets 

Neptune - spółka joint venture NEINVER i TH Real Estate – pozyskała   działkę pod budowę Amsterdam The Style Outlets, zlokalizowaną w Sugar City w Halfweg. Nowe centrum, będące w fazie rozwoju, będzie 14. obiektem w europejskim portfolio Neptune.

Otwarcie Amsterdam The Style Outlets planowane jest na jesień 2020 r. Obecnie  zakończono prace przygotowawcze do budowy obiektu. Na powierzchni 19 000 mkw. znajdzie tam miejsce 115 salonów outletowych. 

Amsterdam The Style Outlets będzie wysokiej klasy centrum, strategicznie zlokalizowanym w Randstad - jednym z najbogatszych regionów Europy. Centrum będzie mieć łatwy dostęp do stolicy Holandii i miasta Haarlem, niedaleko lotniska Schiphol w Amsterdamie. Będzie to pierwszy w tym kraju, strategiczny obiekt w portfolio Neptune.  

To kolejny krok strategicznego joint venture, pomiędzy NEINVER i TH Real Estate, tworzących od 2014 roku, ogólnoeuropejską platformę sektora outlet. Neptune zarządza obecnie 13 obiektami o łącznej powierzchni handlowej 304 500 mkw.: pięcioma w Hiszpanii, kolejnymi pięcioma w Polsce, dwoma we Włoszech i jednym we Francji. 

NEINVER jest firmą, specjalizująca się w inwestycjach na rynku nieruchomości, budowaniu obiektów handlowych i zarządzaniu nimi. TH Real Estate to jeden z zarządców inwestycji w obszarze nieruchomości na świecie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×