Tu jesteś:

Alma w CH Dekada Kraków

Dekada Kraków.

Dekada Kraków, nowoczesne centrum handlowe typu convenience, podpisała umowę z Alma Market, polską siecią handlu detalicznego. Na potrzeby sklepu delikatesowego Alma spółka wynajęła 1310 mkw. powierzchni.

Delikatesy Alma prowadzone są przez giełdową spółkę Alma Market. Historia firmy rozpoczęła się w Krakowie w 1995 roku, gdzie powstał pierwszy sklep. Obecnie sklepy z tym szyldem działają na terenie całej Polski.

Centrum Dekada w Krakowie wynajęta jest już w 50 proc. Głównym najemcą, oprócz delikatesów Alma, jest sieć drogeryjna Rossman. Obiekt znajduje się przy ulicy Stojałowskiego, w dzielnicy Kurdwanów w Krakowie. Inwestorem jest Facinelli 2 sp. z o.o. wchodząca w skład Grupy Foren. Powierzchnia najmu centrum wynosi 3,5 tys. GLA. Parking pomieści 100 aut.

W realizację projektu w Krakowie zaangażowane są spółki wchodzące w skład Grupy The Blue Ocean Investment Group: za najem odpowiada BOIG Property Consulting, za nadzór nad całością prac związanych z realizacją centrum odpowiada BOIG Project Management oraz BOIG Tenants Coordination.

Termin oddania centrum do użycia wyznaczony został na jesień 2012 roku. Autorem projektu architektonicznego jest B2 Studio Kraków.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×