Tu jesteś:

Aleja Bielany otrzymała nagrodę Shopping Centre Awards 2017 od ICSC

Wrocławska galeria handlowa Aleja Bielany jako jedyna spośród polskich centrów handlowych została nominowana i wyróżniona nagrodą podczas gali ICSC Shopping Centre Awards w kategorii Refurbishments and/or Expansions (large and extra large). Rozdanie nagród odbyło się 25 kwietnia 2017 w hotelu Hilton w Warszawie.

Nagroda przyznana podczas gali ICSC Shopping Centre Awards w kategorii rozbudowa lub przebudowa dużego lub bardzo dużego centrum handlowego jest dla IKEA Centres Poland S.A. właściciela Alei Bielany ogromnym sukcesem. Aleja Bielany znalazła się w finale z Ankamall z Ankary w Turcji i została jedynym centrum nagrodzonym w tej kategorii. Nominacja była związana z rozbudową Alei, która z sukcesem zakończyła się w listopadzie 2015. W wyniku rozbudowy centrum może pochwalić się 145 000 mkw. GLA na której znajduje się 200 sklepów.

ICSC Shopping Centre Awards to nagroda, która od niemal 40 lat przyznawana jest nowo otwartym inwestycjom oraz centrom handlowym, które z sukcesem przeszły proces przebudowy lub rozbudowy. O wyborze najlepszych obiektów decyduje organizacja International Council of Shopping Centres, która ocenia centra handlowe według ściśle określonych kryteriów. Nominacje na rok 2017 zostały ogłoszone podczas ostatniej edycji MAPIC. W gronie finalistów znalazło się 13 obiektów z 8 krajów z terenu całej Europy.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×