Tu jesteś:

Agata Meble w kompleksie Cracovia Outlet

Cracovia Outlet powstaje w centralnej części Krakowa, w ramach kompleksu typu mixed-use. Deweloper chce zagwarantować możliwie najkorzystniejszy miks oferty w tym miejscu, dlatego w bezpośrednim sąsiedztwie powstanie między innymi jeden z największych w Krakowie wielkopowierzchniowych sklepów meblowych – Agata Meble.

Koncepcja połączenia wszystkich obiektów w ramach jednej strefy wnosi do Krakowa nową jakość. Na pokaźnej powierzchni 15 ha powstanie kompleks handlowy typu mixed-use o łącznej powierzchni blisko 60 tys. mkw. W jego skład wejdą dwa parki handlowe o łącznej powierzchni 21 tys. mkw. z salonami wyposażenia wnętrz, bogatą ofertą sklepów spożywczych, popularnymi sieciami dyskontowymi i jednym z największych w Krakowie klubów fitness. W ofercie będzie dostępne centrum typu outlet o powierzchni 21 tys. mkw. z zaplanowanymi w dwóch fazach 120 sklepami, całość wzbogaci oferta wielkopowierzchniowego sklepu meblowego Agata Meble. Tak zróżnicowana oferta stwarza możliwość sprawnej i wygodnej realizacji zakupów z różnych kategorii.

"Zależy nam do dostarczaniu klientom najbardziej atrakcyjnych rozwiązań. Inspirujemy się najciekawszymi rozwiązaniami rynkowymi i jesteśmy przekonani, że obecność sklepu Agata Meble rozszerzy i jednocześnie uatrakcyjni możliwości zakupowe, jakie daje przygotowywana przez nas koncepcja handlu w tym miejscu” – mówi Krzysztof Gaczorek, prezes zarządu KG Group.

Rynek krakowski charakteryzuje się dużą dynamiką, dlatego salon Agata, który powstanie w ramach kompleksu Cracovia Outlet, będzie drugim naszym obiektem w tym mieście. Podjęliśmy decyzję o tym, aby powstał on w ramach kompleksu typu mixed-use, ponieważ przychylamy się do opinii, że jest to atrakcyjne rozwiązanie dla mieszkańców Krakowa – komentuje Przemysław Gurban, dyrektor ds. operacyjnych Agata S.A.

Powstający w ramach kompleksu Cracovia Outlet salon Agata Meble będzie jednym z największych w Krakowie wielkopowierzchniowych sklepów meblowych. „Powierzchnia zabudowy salonu to ok. 6 500 mkw. Obiekt będzie dwukondygnacyjny, a jego powierzchnia całkowita wyniesie ok 10 500 mkw.. W naszej ofercie znajdą się meble i dodatki aranżacyjne w różnych stylach oraz zabudowa kuchenna” - zapowiada Przemysław Gurban.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×