Tu jesteś:

AXI IMMO skomercjalizuje Park Handlowy Bogatynia

Park Handlowy Bogatynia - wizualizacja.

Firma AXI IMMO zajmie się komercjalizacją Parku Handlowego Bogatynia. Całkowita powierzchnia przeznaczona pod wynajem wynosi blisko 7 tys. mkw. Projekt będzie realizowany w 2 etapach. Inwestorem jest grupa kapitałowa Gant Development S.A. Otwarcie parku handlowego planowane jest latem 2012 r. Jest to pierwszy tego typu obiekt, jaki powstanie w Bogatyni.

Park Handlowy Bogatynia zostanie wybudowany na działce o powierzchni22 450 mkw, zlokalizowanej pomiędzy ulicami Daszyńskiego i Spółdzielczą, w bezpośrednim sąsiedztwie już istniejącego hipermarketu TESCO oraz salonu Media Expert. Inwestycja położna będzie w centralnej części miasta, przy głównym węźle komunikacyjnym. Budowa parku handlowego będzie podzielona na 2 fazy. W pierwszym etapie powstanie budynek o powierzchni użytkowej 3 135 mkw. z przeznaczeniem na handel i usługi gastronomiczne. W drugiej fazie powstanie budynek o powierzchni 2 577 mkw., w którym planowane są powierzchnie handlowe typu DIY. Obiekt będzie dysponował 200 miejscami parkingowymi. Inwestor zadbał również o szczególny aspekt architektoniczny projektu.

- Dolny Śląsk jest dla nas ważnym regionem,w którym coraz więcej inwestujemy. Decyzja o realizacji projektu w Bogatyni poprzedzona była analizami, które pokazały duży potencjał handlowy miasta.Jestem przekonany, że spełni oczekiwania przyszłych najemców – powiedział Wojciech Rogala, Dyrektor Zarządzający w Grupie Kapitałowej Gant Development S.A.

 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×