Tu jesteś:

5 trendów, za którymi podąża CH FORUM Gliwice

CH Forum Gliwice, fot. Krzysztof Krzemiński

Oto pięć trendów, na które zwraca uwagę gliwickie CH FORUM i podąża ich śladem. Warto im się przyjrzeć.

Przybywa ci lat? Zafunduj sobie face lifting
Medycyna estetyczna w centrum handlowym? Obecność tego rodzaju usług w galeriach nikogo już nie dziwi. W CH FORUM możemy na przykład udać się na zabieg do salonu piękności Dr Irena Eris. Mówiąc o tym trendzie mamy na myśli jednak powszechny pęd do modernizowania istniejących obiektów. Pierwsza „dwucyfrówka” na liczniku to ostatni dzwonek, aby dokonać zmian i zmodernizować się. Przy okazji poprawić funkcjonalność. Tak postąpiono w CH FORUM, dla którego 2017 rok był czasem zmian. CH FORUM zyskało nowy look dzięki odnowieniu pasaży (posadzki, słupy, podwieszane sufity), zmianie elementów małej architektury i wymianie oświetlenia. Pojawiły się też nowe wejścia i ciągi komunikacyjne (schody ruchome i trawelator), a także zlikwidowano mało funkcjonalny „okrąglak” na półpiętrze, zastępując go efektownym podium scenicznym w samym sercu obiektu.

Centrum coraz bliżej centrum
Ludzie będą więcej chodzić do centrum, niż jeździć. A jeśli jeździć, to coraz częściej rowerem lub wynajętym na krótki czas samochodem. Najlepiej, gdy ten jest elektryczny. W dobrym tonie jest też korzystać z komunikacji publicznej. Śródmiejska lokalizacja CH FORUM oraz infrastruktura w tym centrum i jego otoczeniu sprzyjają temu trendowi. Samochód elektryczny w CH FORUM można doładować już od… 2012 r.! Dużo wcześniej, niż to stało się modne. Bezpłatny strzeżony parking rowerowy dla klientów? Proszę bardzo. W pobliżu są też stacje roweru miejskiego. Wreszcie zbiorkom: w centrum Gliwic to nie problem. Galeria sąsiaduje z dworcem głównym, zaś wokół niej znajdują się liczne przystanki autobusowe. Zapomnij o wyprawie na peryferia.

Wszystko pod ręką – moc usług
Gdy oferta i miks najemców są podobne, atutem stają się komfort i dostępność różnorakich usług. Brak którejś marki sklepów klient wybaczy, niewygody nigdy. Dlatego w CH FORUM kompleksowo dbają o klientów. Można tu załatwić większość codziennych spraw i skorzystać z popularnych serwisów. Są tu: krawiec, szewc, punkt dorabiania kluczy, poczta, salony telefonii mobilnej, kantor, pralnia, bankomaty i przedstawicielstwa banków oraz biur podróży. Wśród licznych udogodnień są także bezpłatna szatnia i przechowalnia rzeczy oraz wypożyczalnia zasilaczy do urządzeń mobilnych. Osoby nie w pełni sprawne, starsze i z ograniczeniami ruchowymi mogą skorzystać na miejscu z wypożyczalni wózków i chodzików rehabilitacyjnych. Chcący popracować „zaszyją się” w strefie coworkingowej. CH FORUM z otwartymi ramionami wita dzieci i ich rodziców czy opiekunów. I ma dla nich specjalną ofertę. Dla tych najmniejszych pokój matki z dzieckiem; starsze dzieci spędzą miło, kreatywnie i bezpiecznie czas w bawialni o nazwie Dzieciakowo.

Rozrywka i czas wolny
Centra handlowe są miejscami rozrywki. Tak już wiadomo od lat. Jednakże fascynująco ewoluują jej formy. Współcześnie rozrywka w galerii to już nie tylko kino, czy klub fitness. Również CH FORUM mocno wykracza poza standard w organizowaniu czasu wolnego. Unikalnym miejscem jest tu niewątpliwie Biblioforum – pierwsza w południowej części Polski biblioteka w centrum handlowym. Na dobrą zabawę można też liczyć na Scenie FORUM – specjalnie powołanym miejscu, do którego można przyjść na spektakle teatralne lub występy czołowych kabaretów. Ich przegląd to zresztą coroczny wakacyjny hit CH FORUM. Do tego cykliczne spotkania z ciekawymi ludźmi, w tym pisarzami na absolutnym topie. CH FORUM przyciąga również koncertami i akcjami sportowymi. Tłumy gromadziły się przed sceną, na której wystąpiły m.in. Margaret i Ewa Farna. O wejściówki rywalizowali fani chcący wspólnie poćwiczyć z Ewą Chodakowską. W tym roku na przełomie czerwca i lipca modnie było mieć też strefę kibica. Mogli się nią cieszyć również fani piłki w gliwickim CH FORUM.

Świat digitalu i nowych technologii
To już nieuniknione. Świat się digitalizuje, a na popularności zyskują symulatory rzeczywistości. Centra handlowe płyną tym nurtem. Bezpłatne wi-fi to już powszechny standard, dostępny oczywiście w CH FORUM. Założeniem w tym centrum jest również wielokanałowość (omnichannel). Oznacza to kontakt z klientem na różnych poziomach komunikacji, dostosowany do jego potrzeb i profilu. Logując się do cyfrowego świata CH FORUM zostaje się odbiorcą wiadomości o bieżących wydarzeniach i można wyrazić swoją opinię. Dostępne są również takie aplikacje, jak Qpony, dzięki którym można śledzić aktualne promocje. Cyfrową rozrywką na miarę naszych czasów kusi salon rzeczywistości wirtualnej ZENonVR. To absolutna nowinka technologiczna na mapie centrum i miejsce chętnie odwiedzane, zwłaszcza przez młodszych klientów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×