Tu jesteś:

5 lat Dekady Żyrardów

Dekada Żyrardów

Pięć lat temu spółka Dekada otworzyła śródmiejską galerię handlową w Żyrardowie. W tym miesiącu świętuje okrągłą rocznicę funkcjonowania Dekady Żyrardów.

Dekada Żyrardów jest obiektem handlowo-usługowym, pierwszym tego typu w mieście, usytuowanym w centrum Żyrardowa. Dokładnie 16 maja 2012 roku zawitali do niej pierwsi klienci. Na powierzchni 3,8 tys. mkw. znajduje się 13 lokali zajmowanych przez marki, tj. m.in. H&M, Mohito, Hebe, Martes Sport, Mila, RTV EURO AGD, YES.

Po 5 latach funkcjonowania na rynku Dekada Żyrardów przechodzi proces rekomercjalizacji, za który odpowiada firma BOIG Property Consulting. Na przedłużenie umów najmu zdecydowały się marki tj. m.in. sieć odzieżowa H&M, drogeria Hebe, elektromarket RTV EURO AGD. W gronie nowych najemców znajdują się m.in. sklep sportowy Martes Sport, salon obuwniczy Kangur czy Apteka Ziko.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×