Tu jesteś:

190 firm członkowskich PRCH na koniec 2011 roku

PRCH osiągnęła na koniec 2011 roku  liczbę 190 firm członkowskich. W ostatnim czasie do Polskiej Rady Centrów Handlowych dołączyło 12 znanych firm, których działalność związana jest z branżą nieruchomości handlowych.

Do grona ponad 60 firm deweloperskich i zarządczych dołączyła spółka AEW Central Europe, która zajmuje na rynku europejskim wiodąca pozycję w branży nieruchomości komercyjnych ze szczególnym uwzględnieniem sektora inwestycji. AEW Europe koncentruje się na realizacji i zarządzaniu środkami inwestycyjnymi, tworzeniu odrębnych strategii finansowych oraz obsłudze funduszy inwestycyjnych na rynku nieruchomości, zarówno dla instytucjonalnych inwestorów jak i innych prywatnych klientów. Grupę firm deweloperskich poszerzyła także spółka BNP Paribas Real Estate, która jest częścią globalnej instytucji finansowej  BNP Paribas Group, zatrudnia 3,300 pracowników w 29 krajach i generuje obroty na poziomie 618 milionów EUR. Firma oferuje kompleksowe usługi w ramach 6 linii biznesowych: inwestowanie, zarządzanie nieruchomościami, wycena nieruchomości, pośrednictwo, doradztwo oraz dewelopment.

Grupę najemców powiększyły 2 znane marki:  Dan Hen oraz Euromark. Firma Dan Hen jest polską firmą odzieżową powstałą w 1981 roku w Poznaniu.  Od 1999 roku firma skoncentrowała się na rozwoju sieci sklepów własnych, od 2002 roku tworzy sieć sklepów współpracujących.. Grono ponad 50-ciu najemców PRCH poszerzyła także spółka Euromark Polska obecnie większość sprzedaży jest realizowana za pośrednictwem sklepów własnych oraz sklepów agencyjnych z uwzględnieniem kanału hurtowego. Spółka dostarcza produkty do ponad 300 sklepów w kraju, oraz prowadzi dystrybucję w Rosji, na Ukrainie, w Czechach, Słowacji, Białorusi, Bułgarii, Grecji i Holandii.

Grupę firm stowarzyszonych w PRCH świadczących usługi na rzecz branży retail poszerzyła spółka Blue Architektura. Specjalizując się w dziedzinie architektury i urbanistyki handlowej, uczestniczy we wszystkich etapach procesu projektowania i budowy inwestycji, od studium wykonalności do fazy wykonawczej.

Nowym członkiem wspierającym PRCH została także firma Geo-Kat, która jest firmą o charakterze eksperckim świadczącą usługi zarówno w obrębie niskoprądowych systemów teletechnicznych, jak i ochrony środowiska.   Zakres działalności w obszarze systemów teletechnicznych obejmuje kompleksowe realizacje usług  w zakresie systemów bezpieczeństwa, systemów przeciwpożarowych, systemów telekomunikacyjnych oraz automatyki budynkowej BMS i HMS. Nowa firma członkowska MBS Partners Polska  istnieje na rynku polskim od 2002. Specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwami, w szczególności Microsoft Dynamics NAV(ponad 70  zrealizowanych wdrożeń w Polsce i w Europie). Natomiast Mediam to firma zapewniająca kompleksową obsługę klienta w zakresie produkcji i realizacji pokazów laserowych, dystrybucji urządzeń multimedialnych, projektowaniu i dostarczaniu systemów audio-video, oświetlenia (w tym oświetlenia architektonicznego), systemów PA, sprzętu dla DJów oraz projektowaniu i wyposażaniu obiektów rozrywkowych i sal konferencyjnych. 

Do tej grupy dołączyła także spółka ShopperTrak RCT LTD, firma zapewniająca kompleksową obsługę klienta w zakresie produkcji i realizacji pokazów laserowych, dystrybucji urządzeń multimedialnych, projektowania i dostarczania systemów audio-video, oświetlenia (w tym oświetlenia architektonicznego), systemów PA, sprzętu dla DJów oraz projektowania i wyposażania obiektów rozrywkowych i sal konferencyjnych.  Polskiej Radzie Centrów Handlowych zaufały także kancelarie: Deloitte, Squire Sanders oraz e|n|w|c

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×