Tu jesteś:

10 nowych firm dołącza do PRCH

Liczba firm wspierających PRCH sukcesywnie rośnie. W ciągu ostatniego miesiąca do Polskiej Rady Centrów Handlowych dołączyło 10 znanych firm, których działalnośd związana jest z branżą nieruchomości handlowych: 24 Management, GALT kancelaria, Humanic, IC Companys Poland, Knight Frank, Le Mac, Pepco Poland, Promedia Jerzy Osika, Simple Creative Products S.A. oraz Vistula Group.

Do grona 60 firm deweloperskich i zarządczych dołączyła spółka 24 Management Zarządzanie Nieruchomościami specjalizująca się w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi, administracji i wynajmie, kompleksowej obsłudze technicznej budynków i lokali oraz audytami nieruchomości. Świadczy również usługi obsługi technicznej dla sieci sklepów oraz wykonujemy prace remontowo-budowlane. Obecnie zarządza ponad 310 tys. mkw.

Grupę najemców powiększyło 6 znanych marek: Humanic, IC Companys, Le Mac, Pepco Poland, Simple oraz Vistula. Humanic jest marką oferującą obuwie oraz galanterię skórzaną. IC Companys jest duoską firmą stworzoną z połączenia firm Carli Gry oraz Grupy Inwear w 2001 roku. Firma jest producentem ubrao i posiada rozbudowane portfolio 11 marek. W Polsce firma jest znana jako właściciel marek Jackpot, Cottonfield, Matinique, Part Two.

Grono najemców PRCH poszerzyła także Simple Creative Products - ekskluzywna marka modowa dostępna na polskim rynku od 1993r., stworzona przez projektantki Lidię Kalitę i Maję Palmę. Polskiej Radzie Centrów Handlowych zaufały także spółka Le Mac oraz Vistula Group, spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji biżuterii oraz kolekcji mody dla kobiet i mężczyzn. Aktualnie liczy ona 245 sklepów o łącznej powierzchni sprzedażowej liczącej ponad 23 tys. mkw. (w tym między innymi: 73 sklepy marki Vistula, 72 sklepy marki W.Kruk, 70 sklepów marki Wólczanka oraz 30 sklepów marki Deni Cler Milano). Natomiast Le Mac Sp. z o.o. to sied salonów mody męskiej, która powstała w 2004 roku. Dostarcza ubrania najwyższej jakości dla mężczyzn. Oferta Le Mac obejmuje trzy marki: Calamar, Hattric oraz Camel Active.

Do grupy najemców dołączyła także spółka Pepco Poland, która jest siecią 280 dyskontowych sklepów detalicznych działających w Polsce. Jest obecna na rynku od 2004 roku. W ofercie Pepco znajdują się odzież, zabawki, drobne artykuły gospodarstwa domowego, upominki oraz artykuły dekoracjne. Pepco należy do grupy Pepkor z siedzibą w Republice Południowej Afryki, która to posiada 2.500 sklepów w 13 krajach na całym świecie.

Grupę firm stowarzyszonych w PRCH świadczących usługi na rzecz branży retail poszerzyła spółka Knight Frank, która jest częścią Grupy Knight Frank – międzynarodowej firmy doradczej w dziedzinie nieruchomości. Poszczególne Zespoły KF specjalizują się w: doradztwie deweloperskim, finansowym i inwestycyjnym; badaniach rynku; wycenach; zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi; oraz pośrednictwie w wynajmie powierzchni komercyjnych.

Nowym członkiem wspierającym PRCH została także firma GALT, która jest kancelarią prawno-podatkową świadczącą skoordynowane usługi klientom z branży nieruchomościowej. W ramach linii usługowej dla właścicieli operatorów centrów handlowych oferuje klientom wielostronne wsparcie na wszystkich etapach „cyklu życia” centrum: od etapu po-transakcyjnego i przejęcia dokumentacji, przez komercjalizację i relacje z najemcami, kontakty z usługodawcami i dostawcami mediów, oraz okresowy audyt prawidłowości i kompletności dokumentacji/ procedur, po przygotowanie do zbycia centrum. Nowa firma członkowska - Promedia Jerzy Osika świadczy kompleksowe usługi dla sieci detalicznych w zakresie marketingu. Specjalizuje się m.in. w akcjach promocyjnych, programach lojalnościowych oraz szkoleniach z technik sprzedaży, towaroznawstwa i Visual Merchandisingu. Wydaje również czasopisma firmowe oraz jest organizatorem konferencji dla retailu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×