Tu jesteś:

x-kom w Galerii Północnej

Galeria Północna

Polska sieć sklepów z elektroniką użytkową x-kom dołączyła do najemców Galerii Północnej i już w listopadzie otworzy swój pierwszy salon na północy Warszawy.

Historia firmy zaczyna się w 2002 roku, kiedy na polskim rynku pojawił się pierwszy sklep sieci x-kom z komputerami stacjonarnymi i podzespołami. W ciągu następnych 16 lat x-kom stał się jedną z czterech największych sieci ze sprzętem komputerowym w Polsce, obejmującą 24 salony komputerowe oraz najchętniej wybierany sklep internetowy w kraju. W ofercie x-kom znajdują się notebooki, ultrabooki, tablety, smartfony, desktopy, akcesoria, urządzenia wielofunkcyjne, aparaty, oprogramowanie oraz monitory producentów takich jak Apple, Intel, Samsung, Canon, Acer, Philips, czy Lenovo. Od listopada z szerokiej oferty i wsparcia specjalistów x-kom będą mogli skorzystać także klienci Galerii Północnej. Salon otwarty w pierwszej galerii handlowej na Białołęce będzie trzecim punktem firmy x-kom w Warszawie. Salon x-kom w Galerii Północnej o imponującej powierzchni 192 mkw.  zlokalizowany zostanie na pierwszym piętrze galerii, naprzeciwko sklepu Pepco. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×