Tu jesteś:

eobuwie.pl zadebiutuje w Libero

W katowickim salonie klienci zamiast tradycyjnych półek z butami, torebkami i akcesoriami znajdą ekrany multimedialne i tablety na których będą mogli składać swoje zamówienia. Sklep w Libero będzie jednym z najbardziej innowacyjnych w kraju.

eobuwie.pl to interaktywny salon z butami i akcesoriami jakiego na Śląsku jeszcze nie było. To dwa światy w jednym, odważnie łączące to, co lubią klienci sklepów stacjonarnych z doświadczeniami z zakupów online. Jesteśmy dumni, że jedna z pierwszych lokalizacji marki w Polsce, a pierwsza na Śląsku, będzie mieścić się w katowickim Libero. - komentuje Szymon Mińczuk, dyrektor regionalny ds. najmu w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.

Salon eobuwie.pl w Libero będzie trzecim sklepem marki w Polsce i pierwszym na Śląsku. W katowickim salonie wszystkie produkty zamiast ekspozycji na tradycyjnych sklepowych półkach  będą pokazywane przez tzw. digitalsignage, czyli na systemie połączonych ze sobą kilkudziesięciu ekranów wysokiej rozdzielczości. To za ich pośrednictwem, a także dzięki specjalnie stworzonej na potrzeby sklepu aplikacji, klienci eobuwie.pl będą mogli wybierać spośród dziesiątek tysięcy modeli butów i torebek. Wybrane produkty są dostarczane z zaplecza sklepu do przymierzenia w ciągu 3 minut. Jeśli jakiś produkt nie będzie dostępny od ręki, a  zostanie zamówiony przed 13:00, klient będzie mógł odebrać go jeszcze tego samego dnia. Produkty z oferty 24h, zamówione po godzinie 13:00, będą dostępne do przymierzenia następnego dnia.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×