Tu jesteś:

Zmiany i nowe otwarcia w galerii Cuprum Arena

Marzec przyniesie wiele zmian i nowych początków w lubińskim centrum handlowym Cuprum Arena. Na terenie galerii swoje lokalizacje zmienią salony jednych z najpopularniejszych sieci komórkowych w Polsce: T-Mobile oraz Plusa. Otworzy się również Bacówka – sklep z asortymentem spożywczym, oferujący tradycyjne wędliny i regionalia, a także drugi na terenie miasta salon fryzjerski Revlon Professional. Galeria podpisała również umowę z amerykańską marką ubrań Guess.

Mieszkańcy Lubina już 1 marca będą mieli okazję zapoznać się z nowym, odświeżonym wyglądem salonu T-Mobile, który zmieni również swoją lokalizację i będzie usytuowany na poziomie 0. Na tym samym poziomie będzie mieścil się salom sieci Plus. Podstawą działalności polskiej firmy Bacówka jest produkcja wędlin klasy premium oraz wyrobów garmażeryjnych, bezglutenowych i pozbawianych konserwantów. Sklep od połowy marca będzie znajdował się na poziomie 0. Również w poowie marcy zostanie otwarty salon fryzjerski Revlon Professional. Natomiast w sierpniu swoją inaugurację w galerii będzie miał sklep amerykańskiej marki ubrań – Guess.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×