Tu jesteś:

Zdrofit otworzy klub fitness w Galerii Wołomin

Pierwsze centrum handlowe w Wołominie rozszerza ofertę rozrywkową. Na jesieni br. klienci Galerii Wołomin będą mogli skorzystać z oferty klubu fitness sieci Zdrofit.

Zdrofit Fitness Klub to sieć 11 klubów fitness na terenie Warszawy i Legionowa. Firma istnieje na rynku od 2005 roku.

- Klub fitness Zdrofit zajmie w Galerii Wołomin powierzchnię 1254 mkw. Wraz z ofertą kina Helios, które znajdzie się na powierzchni 1050 mkw. oferując  4 sale kinowe obejmujące 560 miejsc oraz ofertą gastronomiczną centrum Zdrofit stworzy dla mieszkańców miasta i okolic przestrzeń spędzania wolnego czasu, w formie i w standardzie do tej pory niedostępnych w Wołominie -  mówi Tomasz Jopkiewicz, Senior Leasing Manager, Acteeum Central Europe Sp. z o.o.

Galeria Wołomin będzie liczyła 80 lokali na powierzchni 25 000 mkw. GLA. Dla klientów zaplanowano parking na ponad 800 miejsc. Projekt centrum handlowego przewiduje możliwość przyszłej rozbudowy o dodatkowe 6 500 mkw. powierzchni najmu, aby odpowiedzieć na potrzeby rynku.

Generalnym wykonawcą jest Eiffage Polska Sp. z o.o., za koordynację techniczną najemców odpowiada spółka CDI Konsultanci Budowlani. Agentem wspierającym komercjalizację jest CBRE.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×