Tu jesteś:

Zdrofit dołącza do grona najemców CEDETU

Zdrofit - sieć klubów fitness, otworzy jeden ze swoich klubów w budynku biurowym Cedet w Warszawie. Klub zaoferuje swoim klientom prawie 1 000 mkw. powierzchni i zostanie otwarty już jesienią 2017 roku. Tym samym poziom komercjalizacji części usługowej budynku przekroczył 90%.

Zdrofit to warszawska sieć nowoczesnych klubów fitness. W ofercie znajdziemy ponad 60 rodzajów zajęć, realizowanych przez doświadczonych trenerów w salach wyposażonych w najwyższej klasy sprzęt, zapewniający wysoki komfort ćwiczeń. Obecnie Zdrofit po-siada 13 klubów na terenie Warszawy.

Cedet to jedna z pereł warszawskiej architektury powojennego modernizmu. Po odrestaurowaniu i rozbudowie łączyć będzie funkcję biurową z usługami. Do dyspozycji najemców będzie ponad 15 500 mkw. powierzchni biurowej oraz ponad 7 000 mkw. powierzchni handlowej jak również parkingi podziemne dostępne również dla gości. Cedet otrzymał prestiżowy certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

Inwestorem przedsięwzięcia jest Immobel Poland Sp. z o. o., spółka - córka belgijskiej spółki Immobel, która od 150 lat jest czołowym graczem na rynku nieruchomości w Belgii oraz Wielkim Księstwie Luxemburga, a od 2011 roku w Polsce. Immobel jest spółką giełdową notowaną na giełdzie Euronext w Brukseli.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×