Tu jesteś:

Zagraniczne marki modowe w Galerii Jurajskiej

Znane zagraniczne marki odzieżowe zwiększają powierzchnię najmu w Galerii Jurajskiej. Tylko w tym roku na taki ruch zdecydował się już m.in. Levi’s oraz Orsay. W planach jest także otwarcie pierwszego w Częstochowie salonu Guess.

Coraz więcej dotychczasowych najemców  Galerii Jurajskiej decyduje się na wynajem większych lokali. Marki chętnie zajmują sąsiadujący ze sklepem metraż lub decydują się na relokację salonu na większą powierzchnię. Od początku 2018 roku taki ruch wykonało aż 16 najemców.

Kwiecień przynosi podobne zmiany, zwłaszcza w segmencie modowym oferty Jurajskiej. Tylko w tym miesiącu dwie marki przeniosły się do większych lokali. Levi’s zwiększył powierzchnię najmu z 103 m kw. do 142 m kw., przeprowadzając się w ramach poziomu 1 galerii.

Z kolei niemiecka marka Orsay przeniosła się z lokalu mającego 150 mkw. do nowego salonu mającego aż 246 mkw. Przeprowadzka nastąpiła w ramach poziomu 2. W obu przypadkach zmiana wiązała się także z modernizacją i odświeżeniem wizerunku sklepu.

W przypadku Jurajskiej możemy już dziś mówić o pozytywnym trendzie wśród najemców. Systematycznie rośnie liczba obecnych partnerów biznesowych, którzy decydują się na zwiększenie powierzchni najmu w centrum, a tym samym na rozwój swojej działalności, poszerzenie oferty czy modernizację konceptu handlowego – mówi Anna Borecka-Suda, zastępca dyrektora Galerii Jurajskiej.

w Jurajskiej inwestują nie tylko dotychczasowi najemcy. Także nowe marki przygotowują się do wejścia do galerii. Centrum handlowe właśnie podpisało umowę z Guess. Nowa marka wkrótce ma rozpocząć prace nad swoim lokalem, a otwarcie sklepu zaplanowano na ostatni weekend maja – informuje dyrekcja centrum.

 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×