Tu jesteś:

Żabka w parku handlowym N-Park we Wrocławiu

Nowy sklep sieci „Żabka” został otwarty pod koniec lipca w parku handlowym N-Park we Wrocławiu. Wśród najemców centrum, o powierzchni najmu 2,6 tys. mkw., znajdują się już m.in. Rossmann, PEPCO, Kakadu, Bacówka Towary Tradycyjne, Domino’s Pizza i Fitness Academy. Inwestorem N-Parku, który został uruchomiony pod koniec 2017 roku, jest NAPOLLO.

Na powierzchni 127 mkw. swój lokal otworzył sklep sieci Żabka. Oferta Żabki skierowana jest zarówno do mieszkańców okolicznych osiedli mieszkaniowych, jak i klientów i pracowników centrum, którzy mogą zrobić szybkie zakupy, zjeść ciepły posiłek podczas przerwy w zakupach lub pracy, wypić  kawę, doładować telefon czy opłacić rachunki. Klienci nowego sklepu Żabka będą mogli również odebrać przesyłki kurierskie nadawane za pośrednictwem Poczty Polskiej i DHL w godzinach otwarcia, codziennie  od 6:00 do 23:00.

N-Park przy ul. J. Gagarina, na Muchoborze Wielkim, to pierwsze centrum pod tą marką we Wrocławiu. Kolejny N-Park zostanie otwarty w październiku tego roku w aglomeracji warszawskiej, na granicy Starej Iwicznej i Piaseczna.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×