Tu jesteś:

Wola Park z nowymi najemcami

Wola Park w Warszawie

Centrum Handlowe Wola Park wciąż rozszerza swoją ofertę i dopasowuje ją do potrzeb klientów. Grono najemców galerii powiększyło się o dwa nowe salony: Eurofirany, oferujący wysokiej jakości kolekcje firan i zasłon, a także FBF-Follow By Fashion - sklep z odzieżą takich marek, jak Bialcon i Lavard. Poszerzyła się także oferta gastronomiczna Wola Parku - klienci mogą spróbować domowych specjałów znanego baru mlecznego Mleczarnia. Wkrótce zostanie także otwarta kwiaciarnia Emma Kwiaty.

Salon Eurofirany jest zlokalizowany na 1. piętrze centrum handlowego i zajmuje ponad 360 mkw. Klienci Wola Parku znajdą tu kilka tysięcy wzorów firan i zasłon, narzuty, koce, ręczniki, szlafroki oraz pościel. FBF-Follow By Fashion to sklep z odzieżą dla kobiet i mężczyzn mieszczący się na ponad 220 mkw. na 1. Piętrze.

- Cieszymy się z otwarcia naszego nowego salonu w Wola Parku, ponieważ jest to jedno z najpopularniejszych centrów handlowych w Warszawie. Mamy już grono stałych i oddanych klientów w całej Polsce. Wierzymy, że nasza oferta przypadnie do gustu także mieszkańcom Woli - powiedział Robert Majewski, prezes zarządu Spółki Fashion Design Group Sp. z o.o., właściciela FBF-Follow by Fashion.

Klienci odwiedzający Wola Park mogą zasmakować w domowej kuchni odwiedzając Mleczarnię, popularny bar mleczny, który jest zlokalizowany w strefie restauracyjnej, na 1. piętrze centrum handlowego i zajmuje prawie 50 m kw.

Wkrótce do grona najemców Wola Parku dołączy także kwiaciarnia Emma Kwiaty. Salon o powierzchni ponad 40 mkw. będzie znajdował się na parterze centrum handlowego. Będzie oferował kwiaty cięte i doniczkowe, bukiety, wiązanki ślubne i wieńce oraz kompozycje z kwiatów sztucznych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×