Tu jesteś:

Wola Park nie zwalnia tempa

Wola Park prężnie się rozwija. Od początku roku w centrum otworzyły się dwie nowe restauracje, sklepy z wystrojem wnętrz, biżuterią oraz sprzętem elektronicznym, a także kilka nowych stoisk. W marcu do grona najemców dołączą kolejne salony.

W ostatnim czasie w Wola Parku pojawiły się dwie nowe restauracje. Na food courcie, na powierzchni 88 mkw. otworzył się lokal amerykańskiej sieci - Burger King. Odwiedzający Wola Park mogą od niedawna kosztować również dań kuchni włoskiej. Na powierzchni 277 mkw. działa Restauracja Oro.

Klienci w nowo otwartych sklepach zakupią produkty do domu, ogrodu, elektronarzędzia oraz wiele innych pomysłowych rozwiązań. W nowej części Wola Parku otworzył się Top Shop. Swoją powierzchnię, do 500 mkw. powiększył salon Eurofirany.

Do grona najemców dołączył ostatnio salon z biżuterią Briju. W najbliższym czasie Centrum powiększy swoją ofertę o kolejną markę jubilerską - Pandora. Klienci mogą również skorzystać z usług nowego salonu fryzjerskiego Camille Albane.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×