Tu jesteś:

Większe salony CCC i PEPCO we Wzorcowni

W należącym do EPP centrum handlowym Wzorcownia we Włocławku zostały otworzone powiększone salony CCC (1447 mkw.) i PEPCO (604 mkw.). Po relokacji salon CCC, który obecnie znajduje się na poziomie +2, stał się zaraz po C&A oraz H&M trzecim największym najemcą centrum.

Zaaranżowany w nowym koncepcie marki salon CCC wyróżnia szerokie wejście oraz otwarta, w pełni przeszklona witryna z ekranami LED. Podzielona na sekcje produktowe przestrzeń utrzymana jest w stonowanej kolorystyce, tak aby pomarańczowy flagowy kolor CCC był najbardziej widoczny. Z kolei w powiększonym salonie PEPCO poszerzono ofertę dostępną dla klientów. Ponadto jego nowe wyraźne oznakowanie poszczególnych działów ułatwia odnalezienie poszukiwanego asortymentu.

CCC i PEPCO to bardzo popularne marki, które cieszą się dużą sympatią klientów Wzorcowni. Większe salony w nowych konceptach jeszcze bardziej wzmocnią pozycję centrum jako ulubionej destynacji zakupowej dla odwiedzających z całego regionu – mówi Marcin Ziółkowski, Asset Manager w EPP.

Wzorcownia jest pierwszym i jedynym we Włocławku wielofunkcyjnym projektem zlokalizowanym w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji PKP i dworca PKS. Centrum handlowe to przykład konceptu handlowego łączącego wyrafinowaną architekturę, ciekawą ofertę handlową i rozrywkową oraz dogodną lokalizację. Jego całkowita powierzchnia najmu wynosi 25,5 tys. mkw., a łączna liczba sklepów i salonów to 80.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×