Tu jesteś:

Więcej usług w CH Auchan Bielsko–Biała

Do grona najemców bielskiej galerii handlowej Auchan dołączyła marka Play. Salon zastał otwarty 22 kwietnia i zajął powierzchnię 32 mkw. Klienci znajdą w nim ofertę usług z zakresu telefonii komórkowej. Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała odpowiada Immochan.

Play jest multimedialnym operatorem komórkowym działającym na terenie całej Polski. Na rynku usług telekomunikacyjnych firma jest obecna od 2007 roku. Marka posiada salony w 15 Centrach Handlowych Auchan w kraju, między innymi w Gdańsku, Częstochowie, Łomiankach Bielanach Wrocławskich, a od 22 kwietnia także w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała.

Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała to hipermarket Auchan z galerią handlową zawierającą 44 sklepy, punkty usługowe i restauracje. Ofertę uzupełnia Decathlon, Leroy Merlin i Norauto oraz stacja benzynowa. Centrum posiada parking na ponad 1800 miejsc, w tym 34 dla osób niepełnosprawnych oraz 12 dla rodzica z dzieckiem. Klienci mają do dyspozycji bezpłatną linię autobusową. Kompleks został otwarty w listopadzie 2001 roku i jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×